عید امسال دکوراسیون خانه خود را متحول کنید

عید امسال دکوراسیون خانه خود را متحول کنید

اسفند، ماه تغییر دکوراسیون خانه و آماده شدن برای عید نوروز می‌باشد. همه‌ی ما در حال تلاش هستیم که در کمترین زمان ممکن خانه‌ی خود را متحول کنیم. در این مقاله سعی داریم تا با کوچک‌ترین و ارزان‌ترین وسایل، تغییری اساسی در دکوراسیون خانه‌ی شما ایجاد کنیم.

دیوارپوش نقش مهمی در دکوراسیون خانه‌ دارددیوارپوش نقش مهمی در دکوراسیون خانه‌ دارد

تغییر دکوراسیون در یک ماه باید با شیک‌ترین و سریع‌ترین ترفند‌ها صورت گیرد. از آنجا که طراحان داخلی بر این باور هستند که دیوارهای هر خانه اولین مکانی هستند که در هنگام ورود چشم افراد به آنان می‌خورد، تعویض یا استفاده از دیوارپوش‌ها می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. در نتیجه با مقدار بسیار کمی هزینه و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید جلوه زیبایی را با دیوارپوش‌های نمدی به خانه‌ی خود هدیه دهید.

به طور کلی یکی از المان‌های داخلی در خانه‌ها دیوارپوش‌ها می‌باشند که امروزه توجه بسیار زیادی به آن‌ها می‌شود. علت این امر نما و جلوه‌ای است که دیوار‌پوش‌ها به فضای داخلی خانه می‌دهند. باتوجه به تنوع و طرح‌های متفاوتی که برای دیوارپوش‌ها وجود دارد، انتخاب بهترین تصمیم همیشه دشوار خواهد بود. با کمی دقت در انواع دیوارپوش و دانستن مزایا و معایب هر کدام می‌توان تصمیم درستی گرفت.

ترمه کارپت دیوار پوش‌های نمدی را به شما پیشنهاد می‌کند. همانطور که در مقالات قبل گفته شد، دیوارپوش‌های نمدی ویژگی‌های بسیار زیادی دارند که سبب انتخابشان می‌شود. مهم‌ترین مزایایی که دیوارپوش‌های نمدی دارند این است که فرسوده نمی‌شوند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را نصب کنید. سادگی و زیبایی که دیوارپوش‌های نمدی دارند غیر قابل انکار می‌باشند. برتری دیگری که دیوارپوش‌های نمدی دارند این است که نیازی به کنده‌کاری و زیرکاری زیادی ندارند پس در نتیجه شما به راحتی با استفاده از دیوارپوش‌های نمدی می‌توانید تنوعی برای عید در خانه‌ی خود ایجاد کنید.

گیاهان را در دکوراسیون خانه‌ ی خود فراموش نکنیدگیاهان را در دکوراسیون خانه ی خود فراموش نکنید

دکوراسیون خانه در آغاز فصل بهار بدون گل و گیاه غیر ممکن است. بهترین مکانی را که می‌توانید با گیاهان تغییر دهید، ورودی خانه است. ورودی‌ خانه اولین جایی است که نیاز به تغییر دارد و اصولا همیشه فراموش می‌شود. این مکان را می‌توانید به راحتی و با استفاده از گیاهان تغییر دهید و به ورودی خانه‌ی خود طراوت و زیبایی ببخشید. نوع گیاهانی که می‌خواهید به کار ببرید بستگی به سلیقه‌ی خودتان دارد.

آشپز‌خانه، قلب خانهآشپز‌خانه، قلب خانه

آشپزخانه گزینه‌ی دیگری است که با تغییر در آن می‌توانید تحول بزرگی در فضای خانه‌ی خود ایجاد کنید. اگر می‌خواهید با هزینه کم  تغییری بزرگ در آشپزخانه‌ی خود ایجاد کنید می‌توانید از کاشی‌ها و یا دیوارپوش‌های بین کابینتی استفاده کنید. فراموش نکنید برای انتخاب رنگ دیوار‌پوش‌ها و یا کاشی‌ها حتما رنگ کابینت‌ها را نیز در نظر بگیرید.

سه راه کاربردی، موثر و البته ارزان را  برای تغییر دکوراسیون خانه برای عید در این مقاله به شما معرفی کردیم. پیشنهاد شما برای تغییر دکوراسیون عید چه می‌باشد؟

عمومی

دکوراسیونعید نوروزگیاهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام اگه سوالی دارید با زدن روی شروع گفتگو و اتصال به واتساپ میتونید به راحتی از ما بپرسید