سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید
_

سوالات متداول

_

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمیتوانید پاسخ خود را پیدا کنید، فرم زیر را تکمیل نموده و سوال خود را مطرح فرمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

سوالات متداول

الیاف

1. حداقل و حداکثر دنیر قابل تولید الیاف چقدر است؟حداقل دنیر 1.5 و حداکثر  40

2. چه سایزهای الیافی میتوانم سفارش گذاری کنم؟ کلیه  مضارب 6 میلی متر  و کات های 40،  64 میلی متر – 75 میلی متر – 90 میلی متر -120 میلی متر

3. حداقل سفارش گذاری برای الیاف خود رنگ و رنگی چقدر می باشد؟ 500 کیلو گرم برای الیاف خودرنگ و 4 تن (4000 کیلو گرم )برای الیاف رنگی

4. تنوع رنگ جهت سفارش گذاری الیاف چقدر است ؟ تنوع رنگ نامحدود می باشد اما باید حداقل تناز برای سفارش گذاری رعایت شود که حدود 4000 کیلو گرم است

5.نحوه سفارش گذاری الیاف چگونه است؟ پس از اطلاع از قیمت روز الیاف حجم سفارش درخواستی اعلام شده و پیش فاکتور مربوطه اخذ و مطابق ان واریز وجه صورت گرفته و سفارش درب کارخانه تحویل می گردد.

6. الیاف پلی پروپیلن چه کاربردهایی دارد؟ این الیاف در کات های 6 میلی متر و 12 میلی مترو 18 میلی متر در بتن،گچ و پلاسر جهت جلوگیری از میکرو ترک ها و ترک خوردگی و بهبود کیفیت بتن و گچ مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این الیاف برای تولید نخ استفاده میشود که کاربرد فراوانی در صنعت دارد کاربرد دیگر این الیاف در تولید لایه های ژئوتکستایل است که رنج وسیعی را شامل میشود.

7. خاصیت فیزیکی و شیمیایی شاخص الیاف پلی پروپیلن تولیدی شرکت موکت ترمه را بیان کنید؟ الیاف تولیدی این شرکت از گرانول پلی پروپیلن خالص است و در فرایند تولید از افزودنی های آلمانی استفاده میشود که در نهایت کیفیت محصول نهایی را تحت تاثیر قرارمی دهد این کیفیت در بازشوندگی الیاف بتن در تراک میکسر و حلاجی شدن الیاف در هنگام تولید نخ به وضوح قابل بررسی است همچنین شایان ذکر است که این الیاف کاملا اب گریز بوده و رطوبت طرح اختلاط بتن را تحت تاثیر قرار نداده و در فرایند نخ سازی متغییر ناخواسته نیست.

8. درصد خلوص الیاف تولیدی موکت ترمه چقدر است ؟ این الیاف صد در صد پلی پروپیلن است.

9. چرا قیمت الیاف پلی پروپیلن متغییر است ؟ برای تولید الیاف از گرانول استفاده میشود و این ماده نوسانات قیمتی در بازار مواد اولیه دارد و در نهایت قیمت الیاف متغییر است . تغییرات قیمت الیاف نسبت مستقیم با قیمت گرانول دارد.

10. شرایط فروش الیاف برند موکت ترمه چیست ؟ به دلیل نوسانات بسیار زیاد مواد اولیه این محصولات به صورت نقدی به فروش می رسد.

11. محل تحویل الیاف خریداری شده از شرکت موکت ترمه کجاست ؟ این الیاف تحویل درب کارخانه موکت ترمه است به عبارتی هزینه حمل بر عهده مشتری است

12. وزن بسته بندی الیاف بتن چقدر است ؟ الیاف بتن در بسته بندی های 20 کیلویی عرضه می شود.

13. وزن بسته بندی الیاف استیپل جهت تولید نخ و ژئوتکستایل چقدر است؟ الیاف استیپل و الیاف تولید لایه ژئوتکستایل به صورت عدلی بسته بندی می شود و وزن هر عدل حدود 250 کیلو گرم است.

14. نحوه درخواست نمونه چگونه است؟ برای تهیه نمونه باید فرم مندرج در سایت پر شده و ارسال گردد.

موکت و کف پوش
دیوارپوش نمدی

از ما بپرسید

    شروع گفتگو
    1
    سلام اگه سوالی دارید با زدن روی شروع گفتگو و اتصال به واتساپ میتونید به راحتی از ما بپرسید