ایده‌هایی برای رنگ‌ آمیزی اتاق‌خواب

ایده‌هایی برای رنگ‌ آمیزی اتاق‌خواب

در گذشته کمتر کسی برای رنگ اتاق‌خواب خود خلاقیت به خرج می‌داد. عموم مردم از رنگ سفید برای دیوارها استفاده می‌کردند. انتخاب رنگ یک اتاق‌خواب زمانی اهمیت پیدا می‌کند که تصمیم می‌گیرید حس و حال متفاوتی را تجربه کنید. شما می‌توانید با انتخاب رنگی دلنشین و متفاوت به زندگی خود رنگ و لعاب خاصی بدهید.

اتاق‌خواب با رنگ سبز روشن

اتاق‌خواب با رنگ سبز روشن

اگر چشم شما به دنبال ایجاد فضایی خنثی برای اتاق خوابتان می‌گردد، کمی با رنگ سبز روشن تنوع ایجاد کنید. از سایه‌های شیک و فوق‌العاده خاکستری سبز بر روی دیوار اتاق‌خواب خود استفاده کنید تا سریعاً فضا را گرم کرده و احساس دنجی و راحتی به شما دست بدهد.

جرات متفاوت بودن با رنگ‌های تیره را داشته باشید

جرات متفاوت بودن با رنگ‌های تیره را داشته باشید

با تلفیق رنگ آبی تیره و سفید به اتاق‌خواب خود طرحی تازه بدهید. چه کسی گفته نمی‌توان از رنگ‌های پررنگ در اتاق‌های شهری استفاده کرد؟ اگر واقعاً طرفدار رنگ آبی باشید، بدون شک این اتاق خواب چشمگیر را دوست خواهید داشت. می‌توانید رنگی مثل آبی نیلی را با هر رنگ دیگری تلفیق کنید.

طراحی‌های جدید را امتحان کنید

طراحی‌های جدید را امتحان کنید

یک تم که به خوبی در موردش فکر شده باشد، می‌تواند کاملا فضای اتاق شما را متحول کند. برای مثال می‌توانید اتاق خود را به خلوتگاهی استوایی تبدیل کنید که به شما حس بودن در یک جزیره را می‌دهد. رنگ‌های استوایی مختلف را با هم ترکیب کنید تا به تناژ رنگ دلخواه اتاق‌خواب خود برسید. دیوارهایی با طرح طوطی، گل‌های صورتی پررنگ و آبی اقیانوسی همگی به این تم کمک می‌کنند. همچنین وجود یک ننو در این طرح فوق‌العاده جوهره‌ی اصلی این تم محسوب می‌شود و رضایت شما را دو چندان می‌کند. در این تم استفاده از گیاهان رونده و آویزان را فراموش نکنید تا احساس بودن در جنگل برای شما تداعی شود.

از رنگ‌های مکمل استفاده کنید

از رنگ‌های مکمل استفاده کنید

استفاده از رنگ‌های مکمل به شما این امکان را می‌دهد که تنها به یک رنگ اکتفا نکنید. برای مثال از رنگ آبی و نارنجی در ترکیب اتاق‌خواب خود استفاده کنید. این ترکیب رنگی الهام گرفته از غروب زیبای خورشید است و حس دلنشینی به فضا خواهد داد. توجه داشته باشید که لوازم و اثاثیه با ترکیب رنگ اتاق‌خواب هماهنگ باشند تا آشفتگی ایجاد نشود.

نگاهی متفاوت به رنگ صورتی داشته باشید

نگاهی متفاوت به رنگ صورتی داشته باشید

صورتی ظاهری خارق‌العاده دارد که برای احساسات رمانتیک بسیار عالی است. استفاده از رنگ بژ در پس‌زمینه‌ی آن مانع از دخترانه‌شدن آن می‌شود. با ست کردن آن با وسایل سفید آن را مدرن‌تر کنید. رنگ مسی مکمل بسیار خوبی برای صورتی است.

اتاق‌خواب با رنگ زرد

اتاق‌خواب با رنگ زرد

اگر می‌خواهید فضایی داشته باشید که پر از امواج مثبت باشد اتاق‌خواب خود را زرد رنگ کنید. اتاق خوابی به رنگ خورشید حال شما را خوب خواهد کرد و فضا را سرشار از گرما می‌کند. این طرح شما را به یاد روزهای آفتابی می‌اندازد. رنگ‌های زرد و خاکستری ترکیبی عالی را به وجود می‌آورند. رنگ زرد به درست فکر کردن کمک می‌کند و رنگی بسیار خوب برای مطالعه است. اگر فضای کافی برای اضافه کردن یک میز سفید رنگ را دارید، به اتاق‌خواب خود بیشتر جان ببخشید.

با جسارت از رنگ نارنجی استفاده کنید

با جسارت از رنگ نارنجی برای اتاق‌خواب استفاده کنید

استفاده از رنگ نارنجی در اتاق‌خواب قطعا شما را پشیمان نخواهد کرد. آن را با کوسن‌هایی تلفیق کنید که سایه‌های مشابهی در الگوی خود دارند. وسایل چرم و چوبی هماهنگی بسیاری با این رنگ اتاق دارند و طراحی قدیمی زیبایی ایجاد می‌کنند. همچنین می‌توانید کف اتاق را سفید کنید و از پرده‌های روشن استفاده کنید.

با همه‌ی ایده‌های موجود در دنیای رنگ‌ها، در آخر این شما هستید که باید در فضا و مکانی احساس آرامش داشته باشید. پس رنگ مورد علاقه و سلیقه‌ی خود را دنبال کنید و با ایجاد تغییراتی که گفته شد، محیطی دلنشین آرامش‌بخش را برای خود فراهم کنید.

عمومی

اتاق خوابرنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام اگه سوالی دارید با زدن روی شروع گفتگو و اتصال به واتساپ میتونید به راحتی از ما بپرسید