کف‌پوش‌های گرم مناسب فصل زمستان

کف‌پوش‌های مناسب برای گرما بخشیدن به محیط در فصل زمستان

کف‌پوش‌های مناسب فصل زمستان یک انتخاب بسیار کاربردی برای هر محیطی هستند. مدل‌های متنوعی از ‌این‌گونه فرش و موکت‌ها در بازار موجود است. به وجود آمدن محیطی دنج و کاملا پوشیده، موجب می‌شود تا در مورد پاگذاشتن بر روی زمین بدون کف‌پوش تجدید نظر کنید. در سال‌های اخیر در حیطه‌ی کف زمین، چوب محبوب‌ترین بوده است. چوب ممکن است شیک و دلنشین باشد اما همواره بهترین انتخاب نیست، به خصوص در اتاق‌خواب. نظر شما در مورد فرش چیست؟ آیا دوباره در حال مد شدن است؟ اگر به دنبال گرم شدن در زمستان هستید، ارزشش را دارد از کف‌پوش‌های مناسب فصل زمستان استفاده و محیط پیرامون خود را با این مدل فرش‌های کاربردی ست کنید. امروزه فرش و موکت‌ها به معنای مدل های رنگ و رو رفته‌ی قدیمی نیستند. فرش و موکت می تواند مجلل، آرام‌بخش، مایه لذت و درجه یک باشد، همان طور که مدل های جدید این را ثابت می‌کند.

کف‌پوش‌های مناسب فصل زمستان در تناژ رنگی آلویی و بلوبری پررنگ

کف‌پوش‌های مناسب فصل زمستان در تناژ رنگی آلویی و بلوبری پررنگ

این تناژ رنگی، ظاهری گرم و نرم به محیط مورد استفاده می‌دهد. خصوصا در فصل پاییز محیط را سرشار از حس خوب می‌کند. ما به سبکی نرم و مهربان‌تر نیاز داریم که براساس پالت رنگ‌های آلویی و بلوبری ایجاد می شود. این رنگ‌ها در مقابل سبز پررنگ و رنگ چوب قرار دارند تا فضای بوته‌های پرچین و یا جنگل را ایجاد کنند. رنگ پاییزی فرش، گرمای فوری را به طرح می‌افزاید.

کف‌پوش‌های مناسب فصل زمستان تاثیر گرفته از آسیای شرقی

کف‌پوش‌های مناسب فصل زمستان تاثیر گرفته از آسیای شرقی

ظاهر برخی از کف‌پوش‌ها با سبک وابی-سابی (wabi-sabi) تزئین شده‌ است. به طور کلی وابی-سابی درمورد پذیرش نقص‌ها و طراحی روستایی است. به این معنا که رنگ‌های تند و اشکال هندسی قوی از مد افتاده‌اند و اشکال و تناژ‌های طبیعی‌تر به کار گرفته می‌شوند.

رنگ‌های خنثی و مینیمالیستی

رنگ‌های خنثی و مینیمالیستی

می‌توانید برای آرامش بیشتر از فرش‌هایی با رنگ‌های خنثی استفاده کنید. طرحی مانند Celeste احساس تمیزی و مینیمالیستی دارد که با اشکال، خطوط ساده و رنگ‌های خنثی کار می‌کند.

موکت و کف پوش

زمستانکف پوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *