بهترین طراحان داخلی آمریکا

بهترین طراحان داخلی آمریکا

به نظر شما هر طراح داخلی یا معمار، امضای خاص خود را دارد؟ تا اینجا سبک کاری طراحان مختلفی را بررسی کردیم؛ حال نوبت بهترین طراحان داخلی آمریکا است. استعداد و نوآوری طراحان آمریکا در سطح جهانی شناخته شده است. با ما همراه باشید تا با کارهای تعدادی از آن‌ها آشنا شوید.

Bullard 1 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاMartyn Lawrence Bullard

مارتین لارنس بولارد متولد انگلیس است، اما از آن‌جایی که سبک زندگی آمریکایی را برگزید و سال‌های زیادی در این کشور زندگی کرده‌، مجبور است در جمع‌بندی ما باشد!

مارتین لارنس بولارد، یک طراح داخلی، نویسنده و یک شخصیت تلویزیونی محبوب است که در لس آنجلس آمریکا زندگی می‌کند. مارتین همواره به عنوان یکی از ۱۰۰ طراح برتر جهان توسط Architectural Digest انتخاب می‌شود. همچنین او همیشه در Elle-Decors A-List قرار دارد و توسط Hollywood Reporter به عنوان یکی از ۲۵ طراح برتر معرفی می‌شود. مارتین لارنس بولارد، یک شخصیت تلویزیونی محبوب می‌باشد که در ۶۵ کشور جهان، در بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی طراحی شده بازی کرده‌است.

Bullard 2 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکانگاهی به زندگی مارتین

مارتین لارنس بولارد در لوئیزام لندن متولد شده و کار خود را در زمینه‌ی طراحی از دوران نوجوانی شروع کرد. پدرش که حرفه‌ی خود را از بازیگری به تجارت تغییر داد، پسرش را به بازار عتیقه‌جات گرینویچ در جنوب لندن برد و یک دکه برایش اجاره کرد. بولارد از ۱۳ سالگی به خرید و فروش هر آنچه به نظرش عجیب می‌آمد پرداخت و یاد گرفت چگونه وسایل تزئینی ارزشمند را شناسایی کند. در ۱۶-۱۷ سالگی تصمیم گرفت بازیگری را به صورت حرفه‌ای دنبال کند و از درآمد خود برای حضور در استودیوی بازیگران استراسبرگ در کاونت گاردن لندن استفاده کند.

Bullard 3 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

سازه‌ای باشکوه و مدرن در بالای صخره‌ای مشرف به دریاچه کورتز

Bullard 33 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

Bullard 333 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکااو در دوران تحصیل خود، به خرید و فروش اشیا عتیقه ادامه داد و سرانجام پول کافی را برای نقل مکان به لس آنجلس در سال ۱۹۹۴ جمع‌آوری کرد. پس از انتقال به لس آنجلس، بولارد برای چندین نقش انتخاب شد. تهیه‌کننده‌ی یکی از فیلم‌هایش از خانه‌ی او دیدن کرد و تحت تاثیر تزئینات خانه‌ی بولارد قرار گرفت.

از آن‌جا بود که بولارد برای تزئین دفتر و خانه‌ی لیز هلر، یکی از مدیران شرکت Capitol Records، استخدام شد. پس از این ماجرا از او خواسته شد تا در آماده‌سازی مراسم عروسی هلر با تهیه کننده معروف، جان برد مانولیس، کمک کند.

او در این مراسم به عنوان مهمان در کنار چریل تیگز که اولین مشتری وی شد، نشسته بود. او پس از کسب موفقیت در خانه‌‌ی چریل تیگز، به شهرت زیادی رسید. افرادی مانند ربکا رومیان، جان استاموس، کریستینا آگیلرا، ویلیام اچ میسی، فلیسیتی هافمن، اوا مندز، پتی لابل و ادوارد نورتون از مشتریان برجسته‌ی او بودند. در سال‌های اخیر نیز، بولارد به تزئین خانه‌های افرادی مانند کایلی جنر، خلو کارداشیان، کورتنی کارداشیان، الن پمپئو، شارون و اوزی آزبورن، کید راک، تامی هیلفیگر و بسیاری دیگر پرداخته است.

Bullard 4 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

هتل Californian

Bullard 44 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاسبک کاری و الهامات او

مارتین لارنس بولارد شجاعانه از بافت‌ و رنگ‌های متنوع استفاده می‌کند. او به جزئیات توجه بی‌نظیری دارد و با تسلط قوی خود نسبت به تناسب‌ها و مقیاس‌ها، مهارت در استفاده از رنگ‌ها و تعهد به کیفیتی که دارد، باعث تحسین بین‌المللی شده است. او بر این باور است که مشتریانش و به خصوص افراد مشهور، نیاز دارند در خانه‌ای پر از آرامش و مطابق میلشان زندگی کنند. «من اینجا هستم تا رویاهای آنان را به واقعیت تبدیل کنم.»

Bullard 5 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

رستوران Red O Flagship

بولارد علاوه بر استودیوی طراحی خود، مجموعه‌ای از پارچه‌های داخلی و خارجی، کاغذ دیواری، مبلمان و لوازم جانبی منزل را نیز زیرنظر دارد.

شهر باستانی رم، شنا در آب‌های شفاف Aegean، موزه ویکتوریا و آلبرت در لندن، کتاب‌های Renzo Mongiardino و بازار بزرگ استانبول، از مکان‌هایی هستند که خلاقیت او را شکوفا می‌کنند.

Bullard 66 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

هتل و اسپا

افتخارات و جوایز

  •  طراحان داخلی Elle Decor Top سال ۲۰۱۰
  • جایزه بهترین اتاق مهمان لوکس هتل کالیفرنیا (۲۰۱۸)
  • ۱۰۰ طراح برتر جهان، طراحی معماری فرانسه (۲۰۱۱)
  • طراح داخلی سال، جوایز بین‌المللی طراحی اندرو مارتین (۲۰۱۰)
  • ۲۵ طراح برتر داخلی، Elle Decor (۲۰۱۰)
  • تاثیرگذارترین طراحان در لس آنجلس (۲۰۱۲)
  • طراحی معماری روسیه، ۲۵ طراح برتر جهان (۲۰۱۲ ، ۲۰۱۳)
  • طراحی معماری فرانسه، ۱۰۰ طراح برتر جهان ( ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۲ ، ۲۰۱۳)
  • با نفوذترین طراحان فعال امروز (۲۰۱۳)

برای مشاهده‌ی دیگر پروژه‌های مارتین لارنس بولارد، می‌توانید به سایت martynlawrencebullard.com مراجعه فرمایید.

NATE BERKUS 1 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاNATE BERKUS

Nate Berkus طراح داخلی، نویسنده و شخصیتی تلویزیونی در آمریکاست. او شرکت طراحی داخلی Nate Berkus Associated را در شیکاگو اداره می‌کند. او در ۲۴ سالگی موفق به تاسیس شرکت خود شد و خانه‌های زیادی را در جهان متحول کرد. تیم پرانرژی او پروژه‌های مسکونی و تجاری با کیفیت بالایی ارائه می‌دهند.

NATE BERKUS 2 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکازندگی Nate Berkus

برکوس در ۱۷ سپتامبر ۱۹۷۱ در اورنج کانتی کالیفرنیا متولد شد. والدین وی در سال ۱۹۷۳ طلاق گرفتند و او در یک خانواده‌ی یهودی در مینه سوتا بزرگ شد. برکوس بلافاصله پس از ترک دبیرستان شروع به کار در زمینه طراحی کرد و ابتدا در Dominique Aurientis در پاریس و سپس لسلی هندمان در شیکاگو کارآموز شد. برکوس در سال ۱۹۹۴ از کالج Lake Forest فارغ التحصیل شد. او در سال ۱۹۹۵ شرکت خود را با نام Nate Berkus Associated در شیکاگو تاسیس کرد.

برکوس به طور منظم در برنامه Oprah Winfrey به عنوان مهمان حضور پیدا می‌کند و به بینندگان در مورد طراحی خانه‌هایشان مشاوره می‌دهد. از زمان اولین حضور او در این برنامه، برکوس به یکی از شناخته شده ترین طراحان داخلی جهان تبدیل شده است.

NATE BERKUS 5 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکارویکرد کاری و موفقیت‌های او

برکوس معتقد است: «خانه‌ی شما باید داستان شما را تعریف کند. به عبارتی آنچه دوست دارید را در یک مکان جمع کنید.» او و تیم توانمندش، با درک قابل توجهی از اشیا عتیقه، منسوجات، هنرهای زیبا و طراحی، چشم‌انداز زیبا و بی‌انتهایی را برای هر پروژه به ارمغان می‌آورند.

کارهای او در نشریاتی از جمله Digest ، House Beautiful ، Harper’s Bazaar ، VOGUE ، InStyle ، O Magazine و People به نمایش در آمده است.

او در “A-List” ELLE DÉCOR طراحان برتر جهان قرار دارد و در سال ۲۰۱۸ در فهرست معتبر Architectural Digest AD100 قرار گرفت.

NATE BERKUS 6 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا«شغل من به عنوان یک طراح این است که بتوانم داستان مشتری خود را از طریق چیزهایی که برای خانه خود انتخاب می‌کند، تعریف کنم؛ آنچه مشتری دیده است، کسانی را که دوست دارد و مکان‌هایی که دوست دارد برود.»

لیست مشتریان وی شامل افرادی مانند سوپرمدل کارلی کلوس و ریتا هازان، است.

او نویسنده‌ی دو کتاب پرفروش نیویورک تایمز است: قوانین خانگی (2005) و چیزهایی که اهمیت دارند (2012). همچنین در سال ۲۰۱۱ به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلمی برنده‌ی اسکار، The Help، مشغول به کار بوده است.

NATE BERKUS 3 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

NATE BERKUS 33 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاعکس‌هایی که مشاهده کردید مربوط به یکی از خانه‌های اجرایی برکوس است. این خانه در سال ۱۸۹۹ ساخته شده است و فقط ۱۸ فوت عرض دارد. طراحی خانه و مبلمان آن یک چالش بزرگ برای این تیم بوده است.

NATE BERKUS 444 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

شکلات فرشی BEVERLY HILLS

از دیگر پروژه‌های دوست داشتنی این تیم نیز می‌توان به فروشگاه شکلات BEVERLY HILLS اشاره کرد.

آن‌ها سعی کرده‌اند با پیاده سازی یک نقاشی دیواری زیبا و ترکیب کاکائوی واقعی در رنگ، خواسته‌های مشتری را به بهترین نحو شخصی سازی کنند.

به سایت nateberkus.com سر بزنید تا با دیگر طراحی‌های این هنرمند آشنا شوید.

Marmol Radziner 1 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

پروژه ویلایی در بورلی هیلز کالیفرنیا

Marmol Radziner، یکی از بهترین طراحان داخلی آمریکا

Marmol Radziner یک شرکت طراحی در لس آنجلس است که توسط معماران آمریکایی Leo Marmol و Ron Radziner در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد. این شرکت متخصص در پروژه‌های مسکونی، تجاری، فرهنگی و اجتماعی است و خدماتی مانند طراحی معماری، ساخت و ساز، طراحی داخلی، طراحی مبلمان، طراحی جواهرات و بازسازی معماری مدرن را ارائه می‌دهد. این شرکت دفتر دوم خود را در منطقه Mission سانفرانسیسکو در سال ۲۰۱۴ افتتاح کرد.

Marmol Radziner 2 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکامدیران

۱- لئو مارمول (Leo Marmol)

لئو مارمول از زمان تأسیس این شرکت در سال ۱۹۸۹، به عنوان شریک تجاری Marmol Radziner تجربه زیادی در مدیریت انواع پروژه‌های مسکونی و تجاری، از جمله خانه‌های پیش‌ساخته مدرن، مرمت‌های تاریخی و همچنین پروژه‌های شهری عمومی و مبتنی بر جامعه دارد. لئو که در حرفه‌ی خود صاحب سخن است، در زمینه‌های معماری سخنرانی‌های گسترده‌ای دارد. لئو همچنین در هیئت امنای موزه هنر پالم اسپرینگز فعالیت می‌کند. لئو در سال ۱۹۸۷ لیسانس معماری خود را از دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا دریافت کرد. او در سال ۲۰۰۷ به کالج موسسه معماری آمریکا راه یافت و در سال ۲۰۰۹ به تالار مشاهیر طراحی داخلی راه یافت.

۲- رون رادزینر (Ron Radziner)

رون رادزینر در لس آنجلس آمریکا بزرگ شد. او در سال ۱۹۸۴ لیسانس خود را در رشته معماری در کال پلی و کارشناسی ارشد معماری خود را در دانشگاه کلرادو در سال ۱۹۸۶ دریافت کرد. رون به عنوان شریک طراحی Marmol Radziner از زمان تاسیس این شرکت در سال ۱۹۸۹، طراحی هر پروژه را رهبری کرده است. او همواره راه حل‌های منحصر به فردی ارائه می‌‌دهد و ارتباط محکمی بین فضاهای داخلی و خارجی ایجاد می‌کند. رون در دانشگاه‌ها و کنفرانس‌های سراسر کشور به عنوان رهبر معماری نوآورانه، فضای داخلی و طراحی منظر سخنرانی می‌کند. او عضو هیئت مدیره Mojave Desert Land Trust نیز هست. رون رادزینر در سال ۲۰۰۹ به عنوان کارمند تالار مشاهیر طراحی داخلی مورد تقدیر قرار گرفت.

Marmol Radziner 3 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

پروژه ویلایی AMSTERDAM

Marmol Radziner 33 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاشرکت Marmol Radziner

از زمان تاسیس، این شرکت در زمینه طراحی نوآورانه و دقت در استفاده از استانداردهای ساخت ‌و ‌ساز شهرت یافته است. آن‌ها در این شرکت خدمات طراحی داخلی و همچنین طراحی و ساخت مبلمان سفارشی را ارائه می‌دهند. تیمی حرفه‌ای از معماران، طراحان داخلی، سازندگان فلزات، نجاران، سازندگان مبلمان و خدمه ساختمانی در این شرکت وجود دارد که در هیچ کجا نمی‌توان یافت.

Marmol Radziner 4 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

پروژه HARRIS POOL HOUSE کالیفرنیا

Marmol Radziner 44 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکارویکرد تیم Marmol Radziner

یکی از جنبه‌های منحصر به فرد Marmol Radziner این است که آن‌ها هم معمار هستند و هم پیمانکار. آن‌ها تمامی جزئیات را از ابتدا تا پایان کار خودشان انجام می‌دهند. آن‌ها در ابتدا پروژه‌‌ها را به پیمانکارهای مختلف تحویل می‌دادند، اما نتیجه آن طور که می‌خواستند نمی‌شد. از نظر آن‌ها اطلاعات می‌توانند در حین انتقال مسئولیت، از بین بروند. علاوه بر این در آخر مشتری ممکن است در یک درگیری قرار گیرد که معمار، پیمانکار را مقصر می‌داند و پیمانکار، معمار را! رویکرد کاری این تیم باعث می‌شود هیچ کدام از این مسائل پیش نیاید و آن‌ها استانداردهای متعالی خود را دنبال کنند.

Marmol Radziner 5 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

پروژه BAHAMAS

Marmol Radziner 55 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

Marmol Radziner 555 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاافتخارات و جوایز

این شرکت توسط موسسه معماران آمریکا (AIA)، شورای کالیفرنیا در سال ۲۰۰۴ به عنوان شرکت برتر سال انتخاب شد. همچنین در سال ۲۰۰۰ جایزه افتخاری AIA را دریافت کرد. در سال ۲۰۰۷، لئو مارمول و رون رادزینر به دانشکده یاران AIA ملحق شدند. این شرکت در سال ۲۰۰۶ برنده جایزه افتخار انجمن معماران آمریکا شده است. در سال ۲۰۱۲، هالیوود ریپورتر این شرکت را به عنوان یکی از ۲۵ طراحان بانفوذ لس آنجلس معرفی کرد.

در نوامبر سال ۲۰۱۹، موسسه معماران آمریکا با اشاره به افزایش قابل توجه درآمد این شرکت نسبت به سال گذشته و درآمد سرانه بالای آن نسبت به تعداد کارمندان، مقام نخست را در لیست ۵۰ شرکت برتر به این شرکت اعطا کرد.

اگر مایل به دیدن دیگر کارهای این شرکت هستید، می‌توانید به سایت آن‌ها، به آدرس www.marmol-radziner.com مراجعه کنید.

KELLY WEARSTLER 1 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

پروژه مسکونی در بورلی هیلز کالیفرنیا

KELLY WEARSTLER

لحظه‌ای که کار یک طراح با یک نگاه شناخته می‌شود، به این معناست که قله‌ی آن حرفه را فتح کرده است. کلی وارستلر سال‌ها پیش، پس از تاسیس استودیوی مشهور خود، این موفقیت را بدست آورد. وارستلر یک پدیده طراحی است و سبک شخصی و امضای کار او فوری شناسایی می‌شود. استودیوی Kelly Wearstler متشکل از یک تیم چند منظوره از طراحان و معماران است که با بالاترین توانایی‌ها مشغول به کار هستند.

KELLY WEARSTLER 2 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاسنین جوانی Kelly Wearstler

کلی وارستلر یک طراح آمریکایی متولد ۲۱ نوامبر ۱۹۶۷ میرتل بیچ در کالیفرنیای جنوبی است. پدرش مهندس و مادرش فروشنده عتیقه بود. علاقه مادرش به طراحی از کودکی تاثیر عمده‌ای بر وارستلر داشته است. او در اواسط بیست سالگی به لس آنجلس نقل مکان کرد، به این امید که در صنعت فیلم به عنوان دکوراتور صحنه کار کند. در سال ۱۹۹۲ او دستیار تولید در HouseSitter بود و سال بعد به عنوان دستیار مدیر هنری در So I Married A Axille Murdere مشغول شد. پس از کار در نقش‌های کوچک در چندین صحنه، او تصمیم گرفت که حرفه سینما را دنبال نکند. وارستلر تحصیلات آکادمیک خود را در زمینه طراحی داخلی، معماری و گرافیک دنبال کرده است.

KELLY WEARSTLER 3 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

KELLY WEARSTLER 33 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکانگاهی به زندگی کاری او

پس از تاسیس شرکت طراحی خود، Kelly Wearstler Interior Design، در اواسط دهه ۱۹۹۰ کار بعدی وی در صنعت هتلداری باعث شهرت وی در کالیفرنیا شد. به گفته‌ی نیویورک تایمز، طراحی‌های جسورانه و عالی او برای Avalon Beverly Hills باعث تغییر ظاهر بوتیک هتل‌های سراسر جهان شد. همچنین طراحی‌های او برای هتل‌های زنجیره‌ای Viceroy در اوایل دهه ۲۰۰۰ تاثیر زیادی بر صنعت طراحی داشته است. او برای مشتریانی از جمله گوئن استفانی، کامرون دیاز و استیسی اسنایدیر طراحی کرده است.

کلی وارستلر به عنوان داور در تمام قسمت‌های مسابقه Bravo’s Top Design reality در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ حضور داشته است. وارستلر همچنین ۴ کتاب از خود برجای گذاشته است که اولین کتاب او با نام «Modern Glamour» توسط لس آنجلس تایمز در سال ۲۰۰۶ پرفروش‌ترین کتاب معرفی شد. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به Domicilium Decoratus و Rhapsody اشاره کرد.

KELLY WEARSTLER 4 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

پروژه آپارتمانی در آستین

KELLY WEARSTLER 44 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکاسبک کاری کلی وارستلر

وارستلر سبک طراحی خود را، به ویژه طراحی داخلی هتل‌ها را به سبک «عاشقانه» توصیف کرده است. Elle Decor در سال ۲۰۱۵ اظهار داشت که وارستلر پیچیدگی و ذکاوت معاصر را با اشاره به گذشته و نگاهی به آینده بیان می‌کند. سبک طراحی‌های کلی وارستلر ماکسیمال است که با آمیختن طراح‌های مدرن و تاریخی شهرت پیدا کرده است. او از رنگ‌های متنوع و الگوهای گرافیکی سبک David Hicks و بافت‌های متضاد استفاده می‌کند. نبوغ کلی، توانایی او در مخلوط کردن عناصر از همه‌ی دوره‌ها و سبک‌های مختلف است. شجاعت خاصی در کارهای او وجود دارد که به راحتی قابل مشاهده است.

از برجسته‌ترین پروژه‌های او می‌توان به هتل Santa Monica Proper، هتل Austin Proper، هتل San Francisco Proper، رستوران BG در برگدورف گودمن و هتل‌ها و اقامتگاه‌های the Viceroy اشاره کرد.

KELLY WEARSTLER 5 1024x576 - بهترین طراحان داخلی آمریکا

پیشنهاد می‌کنیم از کارهای فوق‌العاده این طراح در سایت www.kellywearstler.com دیدن فرمایید.

سبک کاری کدام طراح آمریکایی مطابق با سلیقه‌ی شما بود؟ ناگفته نماند که بهترین طراحان داخلی آمریکا محدود به افرادی که در این مقاله ذکر شد، نیست.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا در این سایت مطالب بیشتری مطابق با درخواست شما ارائه شود. ممنون که ما را همراهی می‌کنید..

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام اگه سوالی دارید با زدن روی شروع گفتگو و اتصال به واتساپ میتونید به راحتی از ما بپرسید