معرفی تولید کنندگان موکت در ایران

لوگو تمام موکت ها

صنعت موکت های خانگی در ایران یکی از صنایع بسیار موفق به حساب می آید و اگر در این فکر هستید که چه موکتی برای خانه مناسب است ، با مطالعه متن زیر میتوانید به شناخت بیشتری از بازار موکت و شرکت های تولیدی در این زمینه برسید . برندهای موکت در ایران به شرح زیر هستند:

 

موکت ترمه

موکت ترمه یکی از شرکتهای اصیل و با سابقه ی درخشان در زمنیه موکت های نمدی است. این شرکت از سال 1366 شروع به فعالیت نموده و در صنعت نساجی ارزش آفرینی و نوآوری های متعددی به ارمغان آورده است .گروه تولیدی ترمه آرمان و رسالت خود را ارائه محصولی با پایین ترین قیمت ولی در عین حال با کیفیتی اعلا و در حد استاندارد های جهانی می داند، که این مهم را با قدم گذاشتن در مسیر هایی بکر و کمتر امتحان شده، تمرکز بر روی تحقیق و توسعه به جای تبلیغات هزینه بر و صداقت همیشگی با مشتری فراهم آورده است.

موکت ترمه به صورت تخصصی و حرفه ای تنها بر روی محصولات نمدی فعالیت کرده و در این زمینه انواع و اقسام محصولات مختلف را به بازار عرضه می کند .به صورت ویژه انواع موکت.  یکی از محصولات خاص و البته کم نظیر این شرکت کاغذ دیواری های نمدی است که به گواه مشتریان فضای محل کار و منزل را به نحوی چشمگیر متحول می نماید که بدلیل زنده بودن رنگ ها و کیفیت بسیار بالای چاپ این محصول و بافت مخملین و لطیف آن می باشد. در سالهای اخیر این شرکت برندی تخصصی در حوزه محصولات کودک و نوجوان با نام  ترمه کیدز را معرفی کرده و همچنان در راستان مهم ترین رویکرد خود یعنی نوآوری در صنعت با قدرت و جسارت پیش می رود.

moquette Termeh 1024x512 - معرفی تولید کنندگان موکت در ایران

موکت ظریف مصور

اگر متولد سالهای قبل از 75 باشید ، احتمالا آگهی تلویزیونی مرد موکت به دوش را به یاد دارید . داستان مردی که از موکت ظریف بیزار بود اما هر کجا میرفت مردی را میدید که با یک رول موکت ظریف مصور بر دوش در حال حرکت است ، در نهایت وقتی در خانه  ی خود است کسی در میزند و وقتی در را باز میکند میبیند همان مرد دم در است و به ناچار با لبخند او را به خانه راه می دهد .

این داستان آغاز برند قدرتمند و دوست داشتنی ظریف مصور بود ، شرکت شکوهمندی که کار خود را از دهه ی 70 با خط دو متری موکت شروع کرد و امروزه به یکی از بهترین ها در صنعت موکت بی بافت تبدیل شده است . برند این شرکت نیز متاثر از همان تبلیغ جذاب مردی را نشان می دهد که موکتی را بر دوش گرفته است .   این شرکت امروزه انواع موکتهای خانگی و صنعتی را تولید می کند و تنها به این حوزه نیز اکتفا نکرده بلکه وارد صنایع تولید الیاف ، ژئوتکستایل ، ژئوممبران ، صنایع کشاورزی و همینطور پتروشیمی شده است . و امروزه بنیان گذار شرکت ظریف مصور، جناب آقای محمد علی رجالی یکی از موفق ترین مردهای صنعت ایران است که تاثیر بزرگی بر صنعت منسوجات بی بافت گذاشته است.

موکت های خانگی این شرکت به دو دسته ی کلی موکت های نمدی و موکت های تافتینگ ( موکت پرزبلند ) تقسیم می شود .

موکت های نمدی ظریف مصور در چندین دسته قرار میگیرند ، موکت های دوخت دار ، موکت های سوزنی و موکت های چاپی ، برای دیدن تمام طرح های موکت ظریف مصور میتوانید از این لینک اقدام فرمایید

اما چنین به نظر می رسد که شرکت ظریف مصور در سالهای اخیر تمرکز بیشتری را بر روی موکتهای چاپی خود دارد و در این زمینه بسیار طرحهای فوق العاده و زیبایی را به بازار عرضه کرده است

در زمینه ی موکت های پرز بلند یا موکت تافتینگ شرکت ظریف مصور ، در دو دسته ی موکت کات و لوپ به تولید محصول می پردازد ، قیمت اعلامی این کارها در سال 1400 در وب سایت رسمی شرکت از متر مربعی 102 هزار تومان شروع می شود و تا متر مربعی 237 هزار تومان می رسد .برای دیدن موکت های تافتینگ ظریف مصور بپردازید اینجا کلیک بفرمایید.

بدون شک ظریف مصور یکی از بهترین ها در صنعت موکت خانگی است ، این شرکت علاوه بر داشتن نمایندگی های بسیار زیاد در ایران ، به کشورهای بسیار زیادی نیز صادرات دارد  . علاوه بر آن در زمینه تولید محصولات صنعتی ، شیمایی و همینطور کالای خواب نیز حرفهای فراوانی برای گفتن دارد . اگر قصد خرید موکت را دارید پیشنهاد میکنم حتما از محصولات شرکت ظریف بازدید کنید .

zarif mosavar 1024x512 - معرفی تولید کنندگان موکت در ایران

پالاز موکت

وقتی درایران از موکت صحبت میکنیم تقریبا کسی نیست که موکت پالاز را نشناسد ، تا جایی که گاهی می توان به جای موکت  تافتینگ بگوییم  موکت پالاز ! اما این برند که در سال 1356 تولید موکت های خود را آغاز نموده است ظرفیتی معادل تولید یک ملیون متر مربع در سال داشت ، در سال 1392 وارد دنیای کاغذ دیواری و لمینت شد تا برند خود را از نام موکت جدا کند و تحت عنوان پالاز معرفی نماید .

موکت پالاز در تولید موکت فقط در زمینه موکت های تافتینگ هم به صورت کات پایل و هم به صورت لوپ پایل فعالیت می کند . این شرکت به تازگی فروشگاه هایی را تحت عنوان خانه ی پالاز در نقاط مختلف کشور تاسیس کرده است و به عرضه ی مستقیم محصولاتش مبادرت نموده است ، لذا اگر قصد خرید موکت را دارید و موکتهای پرزبلند را می پسندید پیشنهاد می کنم از این لینک  نمایندگی های موکت پالاز را در شهر خود پیدا کنید و از طرحهای متنوع و زیبای موکت پالاز لذت ببرید .

شاید قیمت محصولات پالاز در مقایسه با محصولات شرکتهای دیگر که در این زمینه مشفول هستند کمی گران قیمت تر باشد اما بدون شک از نظر کیفیتی میتوانید مطمئن باشید که موکت بی نظیری را تهیه کرده اید . همینطور اگر از موکت های پلی آمیدی این شرکت تهیه کنید از نظر دوام نیز بسیار کار آمد هستند .

اگر بدنبال موکت برای اتاق کودک هستید موکت پالاز طرحهای بسیار زیادی را برای کودک تولید می کند

palaz 1024x512 - معرفی تولید کنندگان موکت در ایران

موکت آرتا

شاید نام آرتا در مقایسه با برندهای پیشین کمتر به گوشتان خورده باشد ، اما این شرکت از نظر چابکی بی نظیر است . تولید محصولات متنوع و جدید در تخصص آنهاست . امکان ندارد دو سال پیاپی محصول مشابهی را تولید کنند مگر آنکه بهبود چشمگیری در آن لحاظ کرده باشند . همینطور میتوانید مطمئن باشید که در هر سال محصول کاملا جدیدی را به شما نشان خواهند داد .

شرکت آرتا حوزه ی فعالیتی خود را به کفپوش محدود نکرده است ، و اگر چه در سالهای اخیر به تولید پارکت لیمنت نیز رو آورده است . اما به صنایع دیگر نیز نگاه دارد . صنایعی مثل بسته بندی ،انرژی و خودرو نیز ورود کرده است .

یکی از جذاب ترین محصولات این شرکت موکتهای تایل است . این شرکت با انگیزه ای مثال زدنی طرحهای فوق العاده ای را به صورت موکت تایل ارایه کرده اند که اگر چنانچه برای موکت اداری به دنبال موکت هستید مطمئنا یکی از طرحهای آنها را خواهید پسندید .

این شرکت در زمینه ی تولید انواع موکت های هتلی و سالنهای بزرگ نیز تبحر دارد و پروژه های بسیار زیادی را در خارج از کشور در دست کار دارد

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت این شرکت مراجعه کنید ، البته در سالهای پیش این شرکت بر بستر اینترنت فعالیت های قابل توجهی نداشتند و شاید لازم باشد برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید .

arta 1024x512 - معرفی تولید کنندگان موکت در ایران

موکت پارس (کرج)

موکت پارس از سال 1372 در صنعت موکت و فرش ماشینی حرف برای گفتن دارد اما در زمینه ی موکت این شرکت در هر دو دسته ی موکت تافتینگ و موکت نمدی فعالیت دارد . به گفته ی آنها ، موکت پارس برای هر سلیقه و مناسب با هر بودجه ای محصولی برای عرضه دارد و تلاش کرده است تا همه ی سلایق را پوشش دهد

در زمینه ی موکت های نمدی در تمام مدلهای چاپی ، حرارتی (داغی ) و یا طرحهای برجسته ی سوزنی حرفهای بسیاری برای گفتن دارند . موکت پارس مغازه های مستقل برای عرضه ی مستقیم محصولاتش به بازار ندارد اما شبکه توزیع بسیار فدرتمندی برای توزیع محصولاتشان دارند . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت موکت پارس تماس بگیرید و یا در وبسایتشان از اینجا کارهای ارزشمندشان را مشاهده کنید

pars 1024x512 - معرفی تولید کنندگان موکت در ایران

موکت بابل

موکت بابل همانطور که از اسمشان مشخص است ، در شهر بابل قرار دارد . این شرکت تا مدتها هیچ محصولی برای موکت خانگی نداشتند و در گذشته در صنعت موکتهای خودرویی بسیار بسیار فعال بودند .

اما به تازگی با ترکیب کردن صنعت پلاستیک و نساجی ، محصولات فوق العاده بی نظیری را در صنایع خانگی تولید کرده اند . مبلمان فضای باز ، پادری ها ی طرح دار ، مت ورزشی ، سایبان فضای باز تنها بخشی از هزاران مدل محصولی است که این شرکت به تازگی تولید میکند .

در واقع اگر صفحه ی اینستاگرام این شرکت را دنبال کنید متحیر خواهید شد که چه تنوع عجیبی را در محصولاتشان دارند و تقریبا هر هفته با محصولات جدیدشان شوکه خواهید شد . نکته ی جالب تر اینکه تمام محصولات در نهایت کیفیت تولید می گردند و شما همه ی آنها را می توانید از وبسایت خود شرکت به صورت مستقیم تهیه کنید .

البته این شرکت همجنان در صنایع خودرویی یکی از بهترین هاست اما برتری باعث نشده است که در زمینه های دیگر دستی بر آتش نداشته باشد و مرتبا در حال رشد است .

این شرکت در زمان نگارش این مقاله دو نمایشگاه بسیار بزرگ در تهران و بابل دارد که مشتریانش میتوانند به صورت حضوری از آنها بازدید کنند و هر کدام از محصولات را تهیه کنند .

برای دیدن وبسایت شرکت موکت بابل از اینجا میتوانید اقدام کنید . حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما به این وبسایت سر بزنید و از تنوع بی نظیر محصولات لذت ببرید

babol 1024x512 - معرفی تولید کنندگان موکت در ایرانموکت نگین رز ( رز موکت )

هلدینگ رز در سه بخش فعالیت می کند ، نگین رز که شامل رز موکت ، رز رنگ ، رز الیاف و منسوجات بی بافت رز است ، قسمت بعدی رز پلیمر است که در زمینه ی تولید محصولات شیمیایی از سال 1369 فعالیت  دارد و در قسمت بعدی کاوه الیاف است که بدون شک در زمینه ی تولید الیاف پلی پروپیلن و الیاف پلی استر پیشرو است و محصولات زیادی را به خارج از کشور صادر می کند .

چندی است که جناب مهندس الله یاری از مدیران با تجربه ی کشورمان سکان هدایتی نگین رز و در نتیجه رز موکت را به عهده گرفته است و روز به روز شاهد پیشرفت های چشمگیر این شرکت در تمام زمینه ها هستیم .

موکت رز در صنعت موکت سابقه ی طولانی و منحصر بفردی دارد . این شرکت با داشتن متخصصان  بسیار کارآموزده در صنعت نساجی و دارا بودن ماشین آلات به روز تضمین میکند که محصول بسیار با کیفیتی را برای مشتریانش فراهم کند .

در زمینه ی موکت این شرکت فقط به موکتهای نمدی تولید میکند ولی در زمینه ی موکت های نمدی تولیدات متنوعی در رنگ و طرح دارد . می توانید تمام محصولات این شرکت را وبسایتشان مشاهده کنید و به راحتی با تماس با شرکت از قیمتها و شرایط خرید آگاهی پیدا کنید .برای اینکار میتوایند از این لینک استفاده کنید

امین موکت

شرکت امین موکت نیز یکی از قدیمی های صنعت موکت است . زمانی که به امین موکت فکر میکنیم باید بدانیم که داریم در مورد کیفیت بسیار خوب موکت صحبت میکنیم البته که برای این کیفیت هم بهای مختص به خود را خواهیم پرداخت .

اما مهمترین بخش در این شرکت موکت های چاپی است . کیفیت و تنوع رنگ و طرح در موکت های چاپی امین موکت بسیار بالاسست اما امین موکت فقط در زمینه ی موکت های نمدی فعالیت دارد . لذا اگر میخواهید یک موکت نمدی با کیفیت و البته کمی گران تر از نرم بازار تهیه کنید ، بازدید از محصولات امین موکت به شدت توصیه می شود . همینطور زمینه ی اتاق کودک نیز این شرکت محصولات بسیار بسیار متنوعی دارد .می توانید طرح های این موکت ها را ااز این لینک ببینید.

متاسفانه این شرکت نیز فروشگاهی برای عرضه ی مستقیم محصولاتش ندارد ، لذا اگر بعد از بازدید از وبسایت آنها دوست داشتید محصولاتشان را خریداری کنید باید با شرکت تماس بگیرید و از آنها در مورد چگونگی خرید از این شرکت سوال کنید .

موکت همدان

موکت همدان ، انتخاب همگان … اگر از طرفداران رادیو باشید حتما این جمله را در سالهای اخیر از رادیو شنیده اید و صد البته که این شعار کاملا درست هستش چرا که موکت همدان تقریبا برای هر نوع سلیقه ای موکتی را عرضه می کند . او طیف وسیعی از موکتهای نمدی را از نظر کیفیت و قیمت عرضه می کند و همینطور برای سلیقه هایی که موکت های گران قیمت تر را ترجیح می دهند نیز چند سالی است که موکت تافینگ را عرضه نموده است .

موکت همدان همینطور سالیان طولانی است که در صنعت ژئوتکستایل نیز فعالیت دارد و در زمینه ی ژئوتکستایل حرف برای گفتن دارد . پروژه های این شرکت را میتوانید در صفحه ی رسمی این شرکت مشاهده کنید .

همینطور برای دیدن طرحها و تنوع رنگی موکت های این شرکت از این آدرس اقدام بفرمایید.

یکی از بزرگان صنعت نساجی ، جناب آقای مهندس زرنگی سالیان دراز در این شرکت مشغول به فعالیت بودند و اثرات جاودانه ای هم در موکت همدان هم در کل صنعت نساجی از خود به یادگار گذاشتند ، اما متاسفانه با خبر شدیم که در اسفند ماه 1399 به دلیل بیماری چشم از دنیا فروبستند ، اینجا لازم میدانیم تا یاد و خاطره ی این بزرگ مرد صنعت ایران را گرامی بداریم .

موکت فیروزه یزد

اگر به وبسایت موکت فیروزه یزد سر بزنید به راحتی متوجه جهت گیری صادراتی این شرکت میشوید . چرا که وبسایت به چهار زبان فارسی ، کردی ، عربی و انگلیسی طراحی شده است . این شرکت موکت فیروزه یزد در سال 1370 با هدف تولید موکت تافبنگ فعالیت خود را آغاز کرده است و به مرور خطوط تولید خود را ارتقا داده است .

این شرکت سالهای بسیار زیادی را در زمینه صادرات مشغول فعالیت بوده است و عمده ی تولید خود را به کشورهای دور و نزدیک صادر می کند .

اگر میخواهید تنوع رنگی و طرحهای این شرکت را ببینید میتوانید از اینجا اقدام کنید

پردیس بافت یزد (موکت مریم )

شرکت پردیس بافت یزد که در بازار بیشتر به موکت مریم معروف است ، مدتهاست که به تولید موکت مشغول است . این شرکت فقط در زمینه موکت های نمدی فعالیت دارد و عمده ی تولیدات خود را به  کشورهای همسایه صادر می کند . این شرکت در سالهای اخیر خود را به دستگاههای چاپ روز مجهز کرده است و می تواند طرحهای فوق العاده ای را در زمینه ی چاپی به بازار ارائه کند .

متاسفانه موکت پردیس در زمینه ی آنلاین برنامه ای نداره و در عین تنوع بسیار زیادی که دارند اما در وبسایت آنها نمیتوانید تنوع محصولات آنها را ببینید و حتما باید برای اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی آنها تمای بگیرید . از این لینک میتوانید به وبسایت آنها دسترسی داشته باشید . همین طور از نظر قیمتی موکت پردیس با قیمت های بسیار بسیار رقابتی محصولاتش را به بازار عرضه می کند .

یوب فلور

شاید اسم این شرکت بسیار کم شنیده شده باشد یا اصلا شنیده نشده باشد ، اما این شرکت به تازگی با قدرت بسیار زیادی وارد دنیای موکت شده اند و در زمینه ی تولید موکت های پرزبلند تافتینگ فعالیت می کنند . نقطه ی قوت این شرکت توانایی طراحی بسیار عالی آنهاست به طوری که با نگاهی کوتاه به محصولات آنها در می یاببد که تیم طراحی قوی ای آنها را ساپورت میکنند .

این شرکت بیشتر در زمینه ی کارهای پروژه ای فعالیت می کند و هر پروژه را از ابتدا طراحی می کند ، تولید می کند و نصب می کند . پروژه های بسیار خوبی در هتل های معروف ایران از جمله هتل استقلال پارسیان اجرا کرده اند .

متاسفانه ما وبسایتی برای این شرکت پیدا نکردیم ، اما از طریق اینستاگرام میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید و با آنها در تماس باشید .

 

صنعت موکت در ایران یکی از پر قدرت ترین صنایع است و با این تعداد شرکت که در زمینه ی موکت فعالیت می کنند می توان گفت ایران قطب موکت در منطقه محسوب می شود . همه ساله مقدار بسیار زیادی موکت برای مصارف داخل و همینطور صادرات به کسورهای همسایه و کشورهای دورتر صادر می گردد .

همچنان شرکت های بسیار خوب دیگری از جمله موکت نگین مشهد ، پیمان موکت ، موکت رامون ، موکت شیراز ، تهران موکت ، بهساز نسج ، کرمان موکت و چندین برند موفق دیگر در ایران مشغول به فعالیت هستند که تمام آنها سابقه ی بسیار زیادی در صنعت نساجی دارند و هر کدام حرفها برای گفتن دارند . بنابراین اگر قصد خرید موکت را دارید می توانید مطمئن باشید که بهترین موکت را میتوانید در ایران پیدا کنید ، هر چند شرکت های خارجی زیادی هم در زمینه ی موکت فعالیت دارند که در مقاله ای جدا گانه به آنها خواهیم پرداخت ، اما از نظر کیفیتی صنعت موکت در ایران بسیار حرف برای گفتن دارد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام اگه سوالی دارید با زدن روی شروع گفتگو و اتصال به واتساپ میتونید به راحتی از ما بپرسید